Czy niecierpliwa, wiecznie zabiegana matka czwórki dzieci może ugotować cokolwiek nadającego się do jedzenia??? Tu znajdziecie przepisy na potrawy szybkie, proste i uniwersalne, czyli to co sprawdziło się w naszej rodzinie. Może posmakuje i Wam??

ciekawostki

piątek, 01 czerwca 2012

... Tygryska w komentarzach pod poprzednią notką, o tym, że zagłodziłam już chyba rodzinę, jest bliska prawdy.

Ostatnio zupełnie nie mam czasu na wyżywanie się w kuchni. Gotuję potrawy szybkie i sprawdzone, więc takie, które swoje miejsce na tym blogu już miały. Do tego jeszcze usilnie się odchudzam, więc staram się niczego nie piec. W rezultacie na blogu cisza, na stole głównie węglowodany, bo przygotowanie posiłków z dużą ilością jarzyn jest czasochłonne, a ja czasu nie mam, a waga stoi zamiast spadać. W sumie DRAMAT!

Dlatego postanowiłam uroczyście, że będę odchudzać się na blogu, czyli że najbliższe notki będą dotyczyć potraw dietetycznych, lekkich i pożywnych. Może dzięki temu przyjrzę się bliżej zawartości mojego talerza? :)

Życzcie mi powodzenia, bardzo proszę! :)

 

piątek, 11 maja 2012

... spowodowanej niesprzyjającymi okolicznościami losu mam nadzieję wrócić do w miarę regularnego gotowania i pieczenia. Dlatego też jutro zapraszam na BABKĘ MAKOWĄ - smak mojego dzieciństwa. 

Podstawą babki makowej jest szklanka białek, więc już zbierajcie białka do słoika! :))

poniedziałek, 14 listopada 2011

Doczekałam się w końcu paczki od Niebieskiego Smoka!!

blue

Niestety moja paczka została wysłana Pocztą Polska, co spowodowało po pierwsze znaczne opóźnienie, a po drugie równie znaczne uszkodzenie. Nie wiem co Państwo Poczciarze z moją paczką robili, ale pomimo starannego zapakowania i ochronnej folii, w którą były owinięte produkty jeden z sosów pękł i upaćkał swoją zawartością wszystko, co było w środku. Większość dała się umyć, ale książka z przepisami przepadła. :((

Oto to, co udało się odmyć:

blue

Teraz trzeba będzie się przymierzyć do gotowania z wykorzystaniem w/w produktów. Mnie już ślinka cieknie, a Wam?????

| < Czerwiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Tagi
Durszlak.pl